PLANOWANE PRZERWY W DOSTAWIE PRĄDU


Komunikaty o planowanych przerwach
w dostawie energii elektrycznej
 
Dla Rejonu Energetycznego - Białystok Teren
 
Odsłuchanie telefoniczne ogłoszeń z ostatniego tygodnia:
  • Białystok teren telefon: 85 740 5046
  • Sokółka telefon: 85 740 5047
Aktualizowane dnia: 2015-06-09
 
Liczba pobrań:
59217
 
Indeks
Data wyłączenia
Miejsce wyłączenia
SO004698
Dnia: 2015-06-26
w godz. 8:00 – 14:00
Dobrzyniewo Duże ulica: Jaworówka nr 1, 2, Białostocka nr 123, 125, 127 - zas. ze ST 11-108
SO004697
Dnia: 2015-06-26
w godz. 8:00 – 15:00
Juchnowiec Kościelny ulice: Białostocka od nr 4 do 19, Klonowa od nr 6 do 8, Modrzewiowa nr 1, Plac Królowej Rodzin, Rumiankowa od nr 3 do 14, Słonecznikowa, od nr 4 do 6,
m.in. hydrofornia, Bank Spółdzielczy sklep spożywczy
- zas. ze ST 06-17
SO004696
Dnia: 2015-06-26
w godz. 8:00 – 14:00
Szaciłówka - zas. ze ST 07-167.
SO004695
Dnia: 2015-06-26
w godz. 8:00 – 14:00
Białystok ulice:
Algebraiczna nr 3, 7, 8, 9, 10, 15, 19, Dodatnia nr 2, 9, 10, 13, Geometryczna nr 10, Liniowa nr 37, 39, 42, 42a, 48, 50, 51, 54, 54, 56, 62, Logarytmiczna nr 25d, Mnożna nr 7, 8, 11, Pierwiastkowa nr 3, 5, 8, 9, 10, 11, 15 - zas. ze ST 11-1430,

Kuriany - zas. ze ST 11-: 142, 1588, 476,
Kuriany kolonia - zas. ze ST 11-: 1663, 841, 1337,
Kuriany Kurniki - zas. ze ST 11-477,
Kuriany Osiedle - zas. ze ST 11-1695.
SO004694
Dnia: 2015-06-26
w godz. 8:00 – 14:00
Lewickie kolonia nr 2, od nr 20 do 28 gm. Juchnowiec Kościelny - zas. ze ST 06-1291
SO004704
Dnia: 2015-06-26
w godz. 8:00 – 14:00
Nowosiółki od nr 9 do 15 - zas. ze ST 11-493.
SO004686
Dnia: 2015-06-25
w godz. 13:00 – 17:00
Juchnowiec Kościelny ulica: Osiedlowa - zas. ze ST 06-702
SO004701
Dnia: 2015-06-25
w godz. 8:00 – 14:00
Ruda kolonia nr 137, 140, 142, 144 - zas. ze ST 11-89.
SO004692
Dnia: 2015-06-25
w godz. 8:00 – 14:00
Sokolany kolonia nr 47, 48, 49, od nr 74 do nr 80 nr 15, od nr 23 do 39, Woroniany kolonia nr 17, 18 - zas. ze ST 07-697
SO004693
Dnia: 2015-06-25
w godz. 8:00 – 14:00
Juchnowiec Dolny od nr 80 do 88 oraz przepompownia ścieków, Zakład Lakierniczy "AUTO PTAK" - zas. ze ST 06-870
SO004691
Dnia: 2015-06-25
w godz. 8:00 – 14:30
Starożyńce nr 15, od nr 23 do 39 - zas. ze ST 07-1029
SO004690
Dnia: 2015-06-25
w godz. 8:00 – 14:00
Bohdan nr 1, 2, 3a, 4a, 5, 5a, 6,
Letniki nr 62, 63,
Podleńce nr 32, 33
- zas. ze ST 11-718
SO004689
Dnia: 2015-06-25
w godz. 8:00 – 14:00
Białystok ulica:
Świętego Proroka Eliasza blok nr 3, 3a - zas. ze ST 11-1592.
SO004688
Dnia: 2015-06-25
w godz. 8:00 – 15:00
Protasy - zas. ze ST 11-: 831, 1703,
Protasy kolonia - zas. ze ST 11-778,
Protasy Młyn - zas. ze ST 11-1318,
Protasy Ferma - zas. ze ST 11-283,
Płoskie - zas. ze ST 11-: 981, 1609, 982.
SO004687
Dnia: 2015-06-25
w godz. 8:00 – 14:00
Nałogi kolonia, Stecewicze nr 25, 26, 27, Werpechy Nowe nr 37 - zas. ze ST 06-282
SO004683
Dnia: 2015-06-24
w godz. 8:00 – 12:00
Krupniki od nr 70 do 75, 92 do 98, 87, 87D - zas. ze ST 11-1454,
Krupniki od nr 17 do 48, 50 do 69, 76 do 95 - zas. ze ST 11-447,
Klepacze ulica Wodociągowa od nr 83 do 88, 91 do 95,
Krupniki kolonie od nr 98 do 100, 101, 107, 110, 111,
Oliszki od nr 45 do 73 - zas. ze ST 11-382.
SO004681
Dnia: 2015-06-24
w godz. 8:00 – 14:30
Pieńki nr 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58 - zas. ze ST 11-1477
SO004680
Dnia: 2015-06-24
w godz. 12:30 – 17:00
Juchnowiec Kościelny ulica: Jaśminowa nr 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, Klonowa nr 1, 2, 3, 5, 10, Lipowa 5, 8, 11, 12, 14, 15 - obw. zas. ze ST 06-439
SO004679
Dnia: 2015-06-24
w godz. 8:00 – 14:00
Janowicze nr 1, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14a, 15, 16 - zas. ze ST 06-142
SO004705
Dnia: 2015-06-24
w godz. 8:00 – 10:00 oraz w godz. 13:00 – 15:00
Chraboły - zas. ze ST 11: -620, 89, 829, 101,
Kulikówka - zas. ze ST 11-493.
SO004700
Dnia: 2015-06-24
w godz. 8:00 – 15:00
Chraboły - zas. ze ST 11: -620, 89, 829, 101, 809,
Kulikówka - zas. ze ST 11-493.
SO004699
Dnia: 2015-06-24
w godz. 12:00 – 17:00
Lewickie gm. Juchnowiec Kościelny od nr 43 do 77 - zas. ze ST 07-1303
SO004685
Dnia: 2015-06-24
w godz. 8:00 – 14:30
Połomin od nr 1 do 7, 11, RSP - zas. ze ST 07-283
SO004684
Dnia: 2015-06-24
w godz. 8:00 – 12:00
Białystok ulice:
Dojlidy Górne nr 30, 32, Kryniczna, Hiacyntowa, Jaskrów, Maciejki, Przelotowa, Edukacyjna nr 5, Browarowa, Sasanki, Majowa, Górna, Sikorki, Solnicka od nr 1 do 29a, Bajeczna od nr 2 do 10, od nr 3 do 17, Karpińskiego Przepompownia
- zas. ze ST 11-735,
Dojlidy Górne od nr 1 do 21a, 2 do 28a, Zalesie nr 45b, 47, 51, dz. nr 318/5 - zas. ze ST 11-77
SO004682
Dnia: 2015-06-24
w godz. 8:00 – 14:00
Zabłudów ulice:
Św. Rocha nr 14, 28, 34, 34a, szosa do Krynickie dz. nr 29/3, 29/2 - zas. ze ST 11-345,
Św. Rocha nr 41 - zas. ze ST 11-762
SO004670
Dnia: 2015-06-23
w godz. 8:00 – 14:00
Wojszki kolonia nr 1, 2, 25, 142, 143, 143A, 144A, 145 - zas. ze ST 06-616
BT008256
Od: 2015-06-23
Do: 2015-06-24
w godz. 8.00-15.00:
Białystok ulice:
Bajeczna: od 14 do 52 i od 19 do 53;
Solnicka: 29, 30/1 i 30/2;
Malwowa dz. 102/11

- zas. z ST 11-738.
SO004706
Dnia: 2015-06-23
w godz. 8:00 – 14:00
Chraboły - zas. ze ST 11: -620, 89, 829, 101,
Kulikówka - zas. ze ST 11-493.
SO004707
Dnia: 2015-06-23
w godz. 8:00 – 14:00
Chraboły - zas. ze ST 11-809.
SO004678
Dnia: 2015-06-23
w godz. 8:00 – 14:30
Dublany - zas. ze ST 11-359
SO004677
Dnia: 2015-06-23
w godz. 8:00 – 14:00
Leszczany nr 8, 9, 16, od nr 20 do 26 - zas. ze ST 07-707
SO004676
Dnia: 2015-06-23
w godz. 8:00 – 14:00
Lewickie parzyste od nr 2 do 26, nieparzyste od nr 5 do 19 - zas. ze ST 07-1304
SO004675
Dnia: 2015-06-23
w godz. 8:30 – 13:00
Kładziewo nr 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13 - obw. zas. ze ST 06-847
SO004674
Dnia: 2015-06-23
w godz. 8:00 – 14:00
Czarna Białostocka ulice: Torowa nr parzyste od 6 do 24,
Żeromskiego nr 10, 12, 14 (sklepy spożywcze)
- zas. ze ST 07-791
SO004673
Dnia: 2015-06-23
w godz. 8:00 – 14:00
Ponikła nr 1a, 10, 11, 11a, 12a, 12k, 13, 13a, 14, 14a, 15, 17, 18, 18a, 18b, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33 - zas. ze ST 11-627
SO004672
Dnia: 2015-06-23
w godz. 8:00 – 14:30
Połomin od nr 1 do 7 - zas. ze ST 06-283
SO004671
Dnia: 2015-06-23
w godz. 8:00 – 14:00
Białystok ulice:
Potokowa nr 18, 20, 24, 30, 32, Rzeczna nr 3, 4 - zas. ze ST 11-1607
Berberysowa nr 4,5,7,8,10,11,12,13,14,15,16, Dolina Stawów nr 3,4,7,9,10,12,13,15,17,27, Falowa nr 6,8,15,17, Milowa nr 4,5,6,7,10,12,13,14,15 - zas. ze ST 11-1333
Cumownicza, Jachtowa, Kapitańska, Komandorska, Kotwicowa, Morska, Okrętowa, Posejdona, Piracka, Rejsowa, Sieciowa, Szkwałowa, Żeglarska - zas. ze ST 11-1332
Helska, Jachtowa, Mewy, Ruczajowa, Rybitwy, Zabłudowska nr 65, Zagórki, Żaglowa - zas. ze ST 11-1470
SO004669
Dnia: 2015-06-23
w godz. 12:00 – 17:00
Lewickie od nr 1 do 20 - zas. ze ST 07-1075
SO004660
Dnia: 2015-06-22
w godz. 11.00 - 13.30
Zalesek - zas. z ST 06-367.
SO004668
Dnia: 2015-06-22
w godz. 8:00 – 18:00
Białystok ulice: Dojlidy Górne nr 30, 32, Kryniczna, Hiacyntowa, Jaskrów, Maciejki, Przelotowa, Edukacyjna nr 5, Browarowa, Sasanki, Majowa, Górna, Sikorki, Solnicka od nr 1 do 29a, Bajeczna od nr 2 do 10, od nr 3 do 17, Karpińskiego Przepompownia
- zas. ze ST 11-735
SO004667
Dnia: 2015-06-22
w godz. 8:00 – 14:00
Ponikła nr 35a, 36, 37, 38, 39, 39b, 40, 41, 41a, 42, 43, 45, 45a, 46, 48 - zas. ze ST 11-627
SO004666
Dnia: 2015-06-22
w godz. 8:00 – 14:30
Koniuszki od 44 do 57 - zas. ze ST 07-1095
SO004665
Dnia: 2015-06-22
w godz. 8:00 – 15:00
Czarna Białostocka ulice: Cicha nr 20, 20/1, 20B, 22, 24, 26, 28, Krasińskiego od nr 1 do 8, Łąkowa nr 1, 2, 4, 5, 6, 8, 8A, 10, 12, 14, Piłsudskiego od nr 30 do 34, od nr 36 do 40, nr 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 56, Spokojna nr 3, 4, 5, 6, Spółdzielcza od nr 1 do 22 oprócz nr 12, 14, 19 i 21, Szkolna nr 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, Torowa od nr 2 do 8 oraz nr 10, 12, 14, Traugutta numery nieparzyste od 9B do 27 i 31 oraz nr 22, 22A.
- zas. ze ST 07-790
SO004664
Dnia: 2015-06-22
w godz. 8:00 – 12:00
Kuriany nr 6D, 6E, działku budowlane nr: 210/29, 210/30, 210/35, 210/37, 210/57, 210/59, 210/66 - zas. ze ST 11-142
SO004662
Dnia: 2015-06-22
w godz. 8:00 – 14:30
Gródek ulice: Przechodnia nr 1, 3, 4, Fabryczna nr 2, 9, 11, 13, 14, 15, 16, Chodkiewiczów nr 38, 40, 44, 50, 51, 53, 59, 73 m.in "POCZTA" - obw. zas. ze ST 11-542
SO004661
Dnia: 2015-06-22
w godz. 8:00 – 12:00
Zalesiany kolonia - zas. ze ST 06-: 356, 595, 631,
Markowszczyzna od nr 42 do 49 - zas. ze ST 06-356,

Niewodnica Kościelna ulice: Bukowina, Jaśminowa, Lewendowa, Miętowa, Świerkowa, Topole, Spacerowa, Klonowa - zas. ze ST 06-: 239, 168,
SO004659
Dnia: 2015-06-22
w godz. 8.00 - 11.00
Baranki od nr 51 do 64 - zas. z ST 06-693.
BT008255
Dnia: 2015-06-22
w godz. 8.00-15.00:
Białystok ulice:
Edukacyjna
m.in. Biblioteka,
Krzywa,
Irysowa: 1, 3, 4, 5, 6, 8;
Bajeczna: od 14 do 52 i od 19 do 53;
Solnicka: 29, 30/1 i 30/2;
Malwowa dz. 102/11

- zas. z ST 11-738 i obw. z ST 11-1026.
SO004702
Dnia: 2015-06-22
w godz. 8:00 – 14:00
Ruda kolonia od nr 156 od 172A - zas. ze ST 11-188.
 



Powrót
  • Cheap basketball shoes
  • Cheap jerseys
  • cheap nfl jerseys wholesale
  • cheap hockey jerseys
  • air jordans for sale
  • cheap nhl jerseys
  • Cheap NFL Jerseys wholesale
  • cheap nhl jerseys
  • Wholesale Nfl Jerseys Free Shipping
  • cheap jordans for sale