Folwarki Małe wśród najlepszych w Polsce - głosuj na pracownię ORANGE.


Folwarki Małe wśród najlepszych w Polsce - głosuj na pracownię ORANGE.

Bezpośredni link do głosowania:
https://glosuj.pracownieorange.pl/


Pracownie Orange to realizowany już drugi raz przez Fundację Orange program społeczny, w ramach którego prowadzone są pracownie multimedialne. Fundacja wyposaża wybrane świetlice i placówki kultury w małych miejscowościach między innymi w komputery z dostępem do internetu, telewizory LCD, meble, a nawet konsole do gier. Przyłączenie się do inicjatywy Orange oznacza dla świetlic nowoczesny sprzęt, a dla lokalnych społeczności nie tylko możliwość ich bezpłatnego używania, ale też mnóstwo różnych akcji mających na celu ożywienie lokalnych społeczności.

 

Swoich szans spróbowała opiekująca się świetlicą w Folwarkach Małych sołtys Anna Kropiwnicka, która wraz z grupą inicjatywną złożyła autorski projekt. - Wśród działań – mówi inicjatorka – zaplanowaliśmy imprezy integracyjne, otwartą pięć dni w tygodniu pracownię internetową, kącik pomocy seniorom (pomoc przy redagowaniu pism, szkolenia komputerowe), zawody szachowe, czy wieczory karaoke i wiele, wiele innych fajnych akcji.

W pierwszym etapie konkursu wyłoniono 50 najlepszych spośród 1018 projektów nadesłanych z całego kraju. I właśnie w tej grupie znalazł się projekt z Folwark Małych. Teraz to, czy świetlica ta stanie się pracownią Orange zależy już tylko od internautów. - Głosowanie w internecie rozpoczyna się 20 lipca i potrwa do 10 sierpnia – wyjaśnia Pani Sołtys. - Zależy nam, by zdobyć jak najwięcej głosów, dlatego korzystamy z każdej sposobności, aby o naszej inicjatywie dowiedziało się jak najwięcej ludzi. Na sukces są spore szanse, bowiem z 50 projektów wyłonionych zostanie aż 25 zwycięzców – dodaje.


Gorąco popieram inicjatywę Pani Sołtys - dodaje Radny Gminy a jednocześnie mieszkaniec Folwark Małych Adam Regucki. - Jestem dumny z tego, że taki projekt powstał i ma szansę zaistnienia. W naszej społeczności istnieje ogromna potrzeba, by ta świetlica nareszcie zatętniła życiem. Gorąco zachęcam do poparcia projektu Pracowni komputerowej w Folwarkach Małych i zagłosowania w internecie.

Do promocji akcji przyłączył się również Burmistrz Zabłudowa Adam Tomanek. - Multimedialna pracownia w Folwarkach Małych to szansa na ożywienie lokalnej społeczności, ale też okno na świat dla tych, którzy nie posiadają dostępu do internetu - mówi Adam Tomanek. - Nasz urząd przygotowuje się do pozyskania dofinansowania z Unii Europejskiej w rozpoczynającym się właśnie okresie finansowania, między innymi na rewitalizację, czy przedszkole. Ale też równolegle pomoc i wsparcie znajdzie u nas każdy, kto będzie miał chęć i pomysł na projekt, działania w naszej gminie. Dlatego też zachęcam do oddania głosu na pracownie Orange w Folwarkach Małych. To inwestycja w naszą przyszłość!


Głos można oddać przez konto na stronie pracownieorange.pl. Aby założyć konto należy podać swoje imię, nazwisko i adres mailowy. Każdego dnia po zalogowaniu się na swoje konto użytkownik może oddać maksymalnie 5 głosów.(mk)

Jak powstawały pracownie Orange (film):
https://www.youtube.com/watch?v=OHW4929_QIA#
Powrót
  • Cheap basketball shoes
  • Cheap jerseys
  • cheap nfl jerseys wholesale
  • cheap hockey jerseys
  • air jordans for sale
  • cheap nhl jerseys
  • Cheap NFL Jerseys wholesale
  • cheap nhl jerseys
  • Wholesale Nfl Jerseys Free Shipping
  • cheap jordans for sale